ETi European Food Industries. Browni

W ramach nowej marki firma zaoferuje czekoladowe ciasta w różnych formatach, które odpowiedzą na zróżnicowane potrzeby konsumenckie - zarówno dzięki większym, familijnym opakowaniom, jak i porcjom indywidualnym.

Browni Chocolate & Hazelnut Cake, czyli mocno czekoladowe ciasto z chrupiącymi orzeszkami laskowymi i polewą czekoladową, to 200-g dawka pysznego ciasta, które sprawdzi się podczas spotkań w gronie rodziny czy przyjaciół. Fakt, że może być podawane na ciepło i z intensywnie czekoladową polewą pozwoli zmienić nawet zwykły dzień w wyjątkową okazję.

Browni to także szeroki wybór produktów w pojedynczych porcjach. Nowa linia oferuje również intensywnie czekoladowe ciastko z kawałkami orzechów laskowych oraz babeczki wypełnione nadzieniem  wiśniowym lub czekoladowym. Ten ostatni smak dostępny jest także w opakowaniu do dzielenia się, gdzie znajduje się 9 czekoladowych mini babeczek idealnych na prezent i wspólne świętowanie.

Browni w Polsce to pięć rodzajów mocno czekoladowych ciast w różnych formatach:

  • Browni Ciasto czekoladowe z kawałkami orzechów laskowych i polewą czekoladową (200 g)
  • Browni Ciastko czekoladowe z kawałkami orzechów laskowych (40 g)
  • Browni Mini Babeczki czekoladowe z nadzieniem czekoladowym (180 g)
  • Browni Babeczka czekoladowa z nadzieniem czekoladowym (45 g)
  • Browni Babeczka czekoladowa z nadzieniem wiśniowym (45 g)
Joanna Hamdan 11130 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.