Zimą Euronet postawi sezonowe bankomaty

Od połowy grudnia w popularnych, zimowych ośrodkach turystycznych staną dodatkowe bankomaty Euronet Polska. Sezonowe urządzenia znajdą się m.in. w Zakopanem, Bukowinie Tatrzańskiej, Białce Tatrzańskiej oraz Krynicy Zdrój. Będą dostępne tam do końca marca 2020 r.

Euronet Polska robił badania, z których wynika, że podczas zimowego wypoczynku często to gotówka pozostaje ważnym środkiem płatności. - W wielu miejscach, np. wypożyczalniach sprzętu narciarskiego, parkingach czy punktach gastronomicznych, jest jedynym akceptowanym środkiem płatności – podkreśla Ewa Miziołek, dyrektor marketingu i wsparcia sprzedaży Euronet Polska. - Dodatkowo, wielu naszych klientów wybiera taki rodzaj transakcji, ze względu na większą kontrolę nad wydatkami. Łatwo dostępne bankomaty pozwolą im w pełni korzystać z wypoczynku, bez konieczności szukania miejsca, gdzie będą mogli wypłacić środki – dodaje.

Euronet Polska tymczasowe bankomaty udostępnia w najpopularniejszych ośrodkach wypoczynkowych zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. W tym roku z udogodnienia w dostępie do gotówki będą mogli skorzystać turyści spędzający zimowy urlop w Zakopanem, Białce Tatrzańskiej, Bukowinie Tatrzańskiej, Małym Cichym, Suchym, Dusznikach Zdroju, Karpaczu, Świeradowie Zdroju, Szklarskiej Porębie, Krynicy Zdroju, Szczyrku, Czarnej Górze, oraz Wiśle.

Urządzenia mają takie same funkcje jak bankomaty całoroczne. Umożliwiają wypłatę gotówki, a także dostęp do szeregu usług i produktów, takich jak przekaz bankomatowy, wpłata darowizn, doładowanie GSM czy kody cyfrowe do popularnych serwisów rozrywkowych.

Euronet jest największym w Polsce niezależnym operatorem bankomatów oraz wpłato-bankomatów. Zarządza siecią ponad 7,6 tys. urządzeń zlokalizowanych na terenie całego kraju. W Polsce firma działa od 1995 r.

Katarzyna Pierzchała 3593 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.