Take&Go otwiera kolejne sklepy

Na razie tylko w Poznaniu.

13 grudnia nowa placówka Take&Go zostanie otwarta 13 grudnia przy ul. Katowickiej 67b. Jak zapowiada firma kolejny sklep już wkrótce zacznie także działać przy Al. Marcinkowskiego 14.

Take&Go planuje, że do końca lutego 2020 r. powstanie jeszcze sześć lokalizacji, natomiast do końca 2020 r. planowanych jest powstanie ok. 20 sklepów - głównie w Poznaniu, ale również w Warszawie.

Przypomnijmy. Pierwszy sklep Take&Go zaczął działać we wrześniu w Poznaniu przy ul. Półwiejskiej 13.

Aby zrobić zakupy w placówce Take&Go potrzebna jest aplikacja, którą można naleźć w sklepach Google Play oraz App Store. Po jej pobraniu zostaniemy poproszeni o podanie kilku niezbędnych danych oraz podpięcie karty płatniczej, którą zapłacimy za zakupy. Po skonfigurowaniu aplikacji można wejść do sklepu za pomocą kodu QR i zrobić pierwsze zakupy.

Konsument zapłaci za nie w tzw. strefie kasującej, gdzie znajduje się półka, na której można położyć zakupione produkty. Po chwili, bez potrzeby skanowania towarów, na ekranie wyświetli się lista zakupów. Wszystko dzięki tagom RFID, które znajdują się na każdym rodzaju asortymentu. Wystarczy, że klient zaakceptuje listę, a z jego karty zostanie pobrana płatność. Faktura wysyłana jest na podany adres mailowy oraz dostępna w aplikacji.

Joanna Hamdan 12721 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.