W Przasnyszu ruszyła największa Biedronka

Nowo otwarty sklep powstał w formacie 2.0.

Format ten oznacza zoptymalizowane, bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów. W sklepie zostały wydzielone strefy z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami.

Oznaczone są też moduły z artykułami promocyjnymi. Jest to jednocześnie pierwsza placówka sieci Biedronka w Przasnyszu wyposażona w specjalne stoisko mięsno-wędliniarskie, oferujące produkty na wagę.

Nowa placówka w Przasnyszu ma salę sprzedaży o powierzchni ok. 912 mkw. oraz 5 kas. Klienci mogą w wygodny sposób sprawdzać ceny produktów przy dwóch elektronicznych czytnikach cen. Obiekt został wyposażony w ekologiczne rozwiązania: m.in. oświetlenie LED czy przyjazne dla środowiska gazy naturalne zastosowane w urządzeniach chłodniczych. Przy sklepie znajduje się parking na 60 miejsc oraz dwa dodatkowe dla osób niepełnosprawnych. W sklepie zatrudnionych jest 18 osób.
 
Z okazji otwarcia Biedronka przygotowała liczne promocje i atrakcje. W ofercie specjalnej w przasnyskim sklepie  wszystkie warzywa można kupić 30% taniej, pomarańcze deserowe w cenie 1,99 zł za kilogram (60% taniej), świeży filet z piersi kurczaka Kraina Mięs w cenie 11,99 zł za kilogram (25% taniej). Klienci, którzy zrobią zakupy z kategorii tekstylia za min. 50 zł, będą uprawnieni do odbioru rabatu w wysokości 25 zł. Promocje obowiązują od 12 do 19 grudnia lub do wyczerpania zapasów.
 
Biedronka w Przasnyszu przy ul. Piłsudskiego 89 jest czynna od poniedziałku do czwartku w godz. 6:30-21:00, w piątki i soboty w godz. 6:30-22:00 i w niedziele handlowe w godz. 9:00-20:00.
 
Joanna Hamdan 11130 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.