Polomarket z kolejnym supermarketem

Po otwartym w listopadzie obiekcie w Gościcinie (woj.pomorskie), 11 grudnia uruchomiona została kolejna placówka sieci Polomarket, tym razem w Aleksandrowie Kujawskim.

Obiekt w Aleksandrowie Kujawskim, to kolejny sklep, będący realizacją najnowszego konceptu sieci, zarówno pod względem zagospodarowania powierzchni handlowej, ekspozycji towaru, ergonomii, funkcjonalności dla klienta, jak i zastosowanej energooszczędnej technologii.
 
Otwarty 11 grudnia obiekt to nie tylko sala sprzedaży z asortymentem Polomarketu, ale także Pychatka łącząca ofertę piekarni i cukierni. To już 7. lokalizacja funkcjonująca z konceptem Pychatki.
 
Niezależnie od otwarć nowych obiektów, zgodnie z przyjętą strategią sieć konsekwentnie modernizuje swoje starsze placówki. W ostatnim czasie takie inwestycje objęły między innymi sklepy w Nowem (woj. kujawsko-pomorskie) i Kolonowskiem (woj. opolskie).

Grupa Polomarket to polska sieć supermarketów, którą tworzą spółki detaliczne prowadzące sklepy. W jej skład  wchodzi również spółka logistyczna. Obecnie sieć to już ponad 280 placówek na terenie całej Polski, prawie 2,5 mld obrotu netto rocznie i ponad 6 300 pracowników.. Miesięcznie sklepy Polomarket odwiedza prawie 9 mln klientów w całym kraju.

Joanna Hamdan 11130 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.