Przybywa supermarketów Lewiatan

27 listopada, odbyło się otwarcie nowego sklepu sieci w Porąbce, przy ul. Żywieckiej 2.

Jest to dziewiąty supermarket Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan, który został otwarty w listopadzie. Pozostałe  powstały w Kalinowie, Tomaszowie Mazowieckim, Krakowie, Skawinie, Pruszkowie, Warszawie (Ursus), Jabłonnie Lacka oraz Brudzewie.

Całkowita powierzchnia sklepu w Porąbce wynosi 1065 mkw., a sali sprzedaży 710 mkw. Zatrudnienie znalazło w nim 28 osób z okolicy.

Supermarket Lewiatan przy ul. Żywieckiej 2 będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-21:00.

Polska Sieć Handlowa Lewiatan to jedna z najdłużej funkcjonujących i najbardziej rozpoznawalnych marek franczyzowych na polskim rynku, która w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia działalności. Obecnie na terenie całej Polski zrzesza około 3 200 placówek handlowych. Wśród nich jest około 455 supermarketów (powyżej 300 mkw.), ponad 1895 dużych sklepów, prawie 800 placówek średniej wielkości oraz około 30 małych sklepów. Łączne obroty, które w 2018 roku przekroczyły 12,5 mld zł, stawiają sieć w ścisłej czołówce organizacji handlowych w Polsce.

Joanna Hamdan 11130 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.