CH 3 Stawy. Świąteczne gotowanie z Magdą Gessler

Już w najbliższą sobotę (14 grudnia) w CH 3 Stawy w Katowicach.

Tego dnia odwiedzający 3 Stawy poznają ciekawostki na temat świątecznych kulinariów i zobaczą na żywo jak Magda Gessler gotuje potrawy wybrane przez fanów w facebookowym głosowaniu.

To będzie niepowtarzalna okazja, aby podpatrzeć szefową kuchni w trakcie pracy oraz poznać jej sekretne sposoby na świąteczne potrawy.

Pokaz zwieńczy degustacja potraw.

Będą też nagrody. Można je zdobyć np. biorąc udział w konkursie na Facebooku na najciekawszy przepis. Drugim sposobem będzie wykazanie się wiedzą kulinarną podczas imprezy.

Na zakończenie eventu Magda Gessler spotka się ze swoimi fanami.

Impreza rozpocznie się o godz. 14:00 i potrwa do 19:00.

Od 14 grudnia zaczyna się też nowa akcja, w której aż do 18 grudnia będzie można otrzymać świąteczny flowerbox - czyli bukiet zamknięty w pudełku którego wygląd i przystrojenie wybierze Magda Gessler - przy zakupach za min. 200 zł.

Joanna Hamdan 11130 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.