Rusza nowa edycja Akademii Uwielbiam

To ogólnopolski program edukacyjny, który promuje zdrowy styl życia wśród uczniów.

Nauczyciele, którzy zgłoszą swoje klasy VI-VIII do programu, otrzymają bezpłatne materiały do przeprowadzenia inspirujących lekcji łączących naukę z zabawą.

Na potrzeby tej edycji przygotowane zostały zupełnie nowe, inspirujące scenariusze i kreatywne zadania. Uwzględniają nowoczesne techniki nauczania i są tak skonstruowane, by rozbudzać w dzieciach kreatywność i zachęcać je do wspólnego poszukiwania rozwiązań. Materiały zostały opracowane przez zespół wykwalifikowanych ekspertów – dietetyka oraz metodyków z Fundacji Edukacja na Nowo.

Akademia Uwielbiam to również konkurs z nagrodami dla uczniów, nauczycieli i całych szkół. Klasy, które chcą wziąć w nim udział, wspólnie przygotowują zbilansowany przepis zgodnie z wiedzą, którą zdobyli w ramach programu. W konkursie oceniane są zdjęcia gotowego dania i sam przepis. Trzy zwycięskie zgłoszenia otrzymają nagrody: warsztaty kulinarne dla klasy, voucher dla nauczyciela prowadzącego o wartości 700 zł i voucher o wartości 1500 zł dla szkoły na dowolny cel. Organizatorzy wręczą również nagrodę specjalną o wartości 5 000 zł szkole, która prześle w konkursie największą liczbę przepisów ze zdjęciem.

Zapisy do programu Akademia Uwielbiam są realizowane za pośrednictwem platformy www.akademiauwielbiam.pl oraz telefonicznie z pomocą konsultantów. Nauczyciele zgłaszają klasę do programu, wypełniając formularz rejestracyjny.

Joanna Hamdan 11099 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.