Frisco.pl pomaga razem z Martyną Wojciechowską

Frisco.pl po raz kolejny zaprasza klientów do wzięcia udziału w akcji dobroczynnej "Kupując pomagasz". Mechanizm jest prosty - wystarczy do 24 grudnia kupić jeden z produktów oznaczonych symbolem "Kupując pomagasz", a drugi taki sam zostanie przekazany potrzebującym.

Akcja organizowana jest we współpracy z Fundacją UNAWEZA Martyny Wojciechowskiej, a tym razem wsparcie trafi do podopiecznych Domu Samotnej Matki im. Stanisławy Leszczyńskiej w Łodzi.

Artykuły pierwszej potrzeby otrzymają matki z dziećmi znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej oraz z rodzin dotkniętych przemocą domową. Do świątecznego koszyka trafią między innymi środki czystości, napoje, artykuły higieniczne oraz żywność dla dzieci. Placówkę, do której zostaną wysłane produkty, wybrała Fundacja UNAWEZA, która wspiera Frisco.pl w akcji „Kupując pomagasz”.

- Okres świąt to czas dzielenia się z innymi. Już po raz trzeci nasi klienci i pracownicy udowadniają, że mają wielkie serca. To dzięki ich zaangażowaniu, a także wsparciu producentów, z roku na rok akcja przybiera na sile - uważa Jacek Palec, prezes Frisco.pl. - W zeszłorocznej, bożonarodzeniowej edycji „Kupując Pomagasz” zebraliśmy ponad 8 tysięcy produktów, które trafiły do najbardziej potrzebujących. Wierzę, że w tym roku uda nam się osiągnąć jeszcze więcej! - mówi.

W Domu Samotnej Matki im. Stanisławy Leszczyńskiej w Łodzi schronienie znajduje kilkadziesiąt kobiet z dziećmi. Placówka, poza zapewnieniem opieki, wspiera też swoje podopieczne w powrocie do samodzielnego życia.

Jedną z inicjatyw podjętych razem z Frisco.pl będzie wprowadzenie do sprzedaży serii „Kawa z krańca świata” sygnowanej imieniem Martyny i logo Fundacji. Część dochodu z jej sprzedaży zasili konto Fundacji i zostanie przekazana na pomoc Podopiecznym, m.in. na budowę domu dla dzieci z albinizmem w Tanzanii.

Frisco.pl to działający od 13 lat największy supermarket internetowy w Polsce, będący alternatywną dla dużych zakupów spożywczych w hipermarketach.

Katarzyna Pierzchała 3579 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.