Subiekt jest już po ukraińsku

System fakturowania online firmy InsERT - Subiekt 123 - jest już dostępny nie tylko po polsku, ale także w wersjach rosyjsko- i ukraińskojęzycznej.

Na zdjęciu: Oleksandr Kryvosheia, prezes zarządu firmy Brat 2

Wciąż rośnie liczba osób, które decydują się na przeprowadzkę do Polski w celach zarobkowych i biznesowych. Największą grupę stanowią Ukraińcy – obecnie jest ich około 1,2 mln. Ponad 1/4 pracujących obywateli Ukrainy rozważa otwarcie w naszym kraju własnego biznesu. Wskazują przede wszystkim na usługi i handel.

Rosyjska i ukraińska wersja programu Subiekt 123 powstała z myślą o firmach, które już zatrudniają pracowników ze Wschodu, planują rozszerzyć swoją działalność o nowe rynki, a także o przedsiębiorcach z Ukrainy i Rosji, którzy decydują się na uruchomienie w Polsce swojego biznesu czy oddziału firmy.

Obecnie ponad 3 tys. Ukraińców prowadzi w naszym kraju własną działalność, są to m.in. restauracje, sklepy, punkty usługowe, a także innowacyjne start-upy.

– Ukraińskojęzyczna wersja Subiekta 123 jest strzałem w dziesiątkę! Od razu zacząłem z niej korzystać – mówi Oleksandr Kryvosheia, prezes zarządu firmy Brat 2 z siedzibą w Krakowie, która zajmuje się produkcją i dystrybucją opakowań z tworzyw sztucznych, zwłaszcza folii z nadrukiem PE, PP, stretch hood i barierowych.

W jego ocenie aplikacja do fakturowania online jest intuicyjna, zrozumiała, prosta i wygodna, a wersja ukraińskojęzyczna bardzo ułatwia pracę. - Pozwala m.in. unikać błędów spowodowanych nieprawidłowym tłumaczeniem w dostępnych translatorach z wersji polskiej lub angielskiej na mój ojczysty język – dodaje Oleksandr Kryvosheia.

Wersje ukraińska i rosyjska Subiekta 123 są dostępne w ramach podstawowej licencji i nie są dodatkowo płatne. Dokumenty sprzedażowe generowane za pomocą aplikacji wystawiane są w języku polskim. Powstały też dwie wersje językowe strony subiekt123.pl.

Subiekt to najczęściej wybierana marka programu sprzedażowego w Polsce. Subiekt 123 należy do tej samej rodziny programów. To aplikacja online umożliwiająca szybkie wystawianie paragonów lub faktur, w tym faktur cyklicznych, łatwe zarządzanie usługami i towarami, gromadzenie informacji o klientach w jednym miejscu, generowanie plików JPK, a także gwarantująca błyskawiczny dostęp do terminarza należności oraz zobowiązań wobec kontrahentów, urzędu skarbowego i ZUS.

Aplikacja rośnie razem z biznesem. Użytkownicy mają możliwość włączania kolejnych modułów i funkcji w zależności od potrzeb pojawiających się w trakcie rozwoju firmy. Standardowa opłata obejmuje pełen dostęp do wszystkich funkcji podstawowych. Aby rozpocząć pracę z Subiektem 123, wystarczy wejść na stronę subiekt123.pl, a następnie zalogować się lub zarejestrować konto.

Subiekt 123 został zintegrowany z programami księgowymi InsERT nexo, dzięki czemu dokumenty handlowe mogą od razu trafiać w postaci elektronicznej do biura rachunkowego. Co więcej, biuro rachunkowe, które zakupi specjalną licencję Subiekta 123 dla biur rachunkowych, może bezpłatnie udostępniać aplikację wszystkim swoim klientom.

InsERT jest największym w kraju – pod względem liczby sprzedanych licencji – producentem oprogramowania dla firm. Dotychczas sprzedał blisko 750 tys. licencji. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów, rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac oraz programy dla użytkowników indywidualnych.

Katarzyna Pierzchała 3572 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.