Galeria Navigator będzie większa

Właściciel centrum handlowego w Mielcu planuje jego powiększenie i dodanie nowych funkcji.

Dzięki zmianom centrum może zyskać ok. 4 000 mkw. dodatkowej przestrzeni, która pozwoli na ulokowanie w galerii kolejnych marek. Za zarządzanie obiektem i jego komercjalizację odpowiada firma doradcza CBRE.

Obecnie Galeria Navigator obejmuje obszar 25 000 mkw., na których zlokalizowanych jest prawie 80 sklepów, punktów handlowych i usługowych, hipermarket E.Leclerc oraz kino Cinema 3D. To jedyne duże, nowoczesne i rodzinne centrum handlowe, które oferuje blisko 30 lokali z modą, obuwiem i galanterią skórzaną, a także drogerie, sklepy z elektroniką oraz siłownię. Jest zlokalizowane we wschodniej części miasta, przy skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej DW875 z ul. Powstańców Warszawy.

Po rozbudowie, powierzchnia najmu Galerii Navigator będzie wynosiła ok. 29 000 tys. mkw., obiekt zyska nowych, komplementarnych względem dotychczasowej oferty, najemców. Liczba lokali, które zostaną powiększone nie została jeszcze finalnie potwierdzona z uwagi na toczące się rozmowy z kolejnymi najemcami. Na terenie obiektu, w odległości ok. 20 m od obiektu zlokalizowana została stacja paliw.

Centrum zostało uruchomione w 2016 roku. Za zarządzanie i komercjalizację galerii od marca 2017 roku odpowiada firma doradcza CBRE. W ostatnim czasie z udziałem CBRE na terenie centrum otwarte zostały sklepy marek Carry, Lee Wrangler, Monnari, Tatuum, Deichmann i New Yorker. W ostatnim czasie swoją działalność rozpoczęła także Restauracja Szwejk oraz lokal z bielizną pod szyldem Triumph. Obecnie obiekt jest w pełni skomercjalizowany.

Joanna Hamdan 11099 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.