U Grycana już święta

W lodziarnio-kawiarniach sieci od 7 grudnia dostępna jest promocyjna oferta.

Znalazła się w niej nowość - deser Wiśniowe Brownie. To kompozycja trzech smaków lodów - czekoladowych, straciatella oraz sorbetu z wiśni z bitą śmietaną, domowym brownie podawanym na ciepło i wiśniami, udekorowana siekaną gorzką czekoladą oraz rurkami waflowymi wypiekanymi we własnej pracowni cukierniczej. Cena 19,90 zł.

Kolejna propozycja to tradycyjny piernik Staropolski wypiekany we własnej pracowni cukierniczej na bazie sprawdzonej, rodzinnej receptury i starannie wyselekcjonowanych składników: miodu z zaprzyjaźnionej pasieki, mieszanki korzennych przypraw, bakalii i gotowego karmelu, podawany w zestawie z cappuccino z mleczną pianką. Cena 18,90 zł.

Oferta dostępna jest od 7 grudnia 2019 r. do 7 stycznia 2020 r., we wszystkich lodziarnio-kawiarniach sieci Grycan – Lody od pokoleń.

Dotyczy zarówno produktów sprzedawanych na miejscu, jak i w opakowaniach na wynos.

Joanna Hamdan 11099 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.