W Grodzisku Mazowieckim powstanie park handlowy

Retaila otworzy się przy głównej ulicy handlowej w centrum miasta.

Park handlowy będzie usytuowany przy głównym skrzyżowaniu ul. Królewskiej i Rzemieślniczej - bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 719. W bliskim sąsiedztwie obiektu znajdują się m.in. Lidl, stacja paliw Orlen, a także restauracja McDonald’s Drive.

Całkowita powierzchnia najmu obiektu to ponad 5 tys. mkw. Docelowo w parku handlowym znajdzie się 15 sklepów najlepszych marek oraz punktów usługowych. Dla klientów przewidziany jest parking na ponad 100 miejsc postojowych.

Budowa ruszy wiosną 2020 r. a otwarcie planowane jest na jesień 2020 r.

Inwestorem parku handlowego w Grodzisku Mazowieckim jest firma Retalia. Projekt architektoniczny przygotowało biuro obsługi architektonicznej Archi-Graf, a za koncepcję komercyjną i wynajem obiektu odpowiada firma Mallson Polska.

Joanna Hamdan 11070 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.