Polomagazyn święci triumfy

Dotychczasowe 7 numerów sprzedało się w nakładzie ponad 500 tys. egzemplarzy, a w maju tytuł został uznany najlepszym magazynem konsumenckim na rynku FMCG, zdobywając główną nagrodę w konkursie Power of Content Marketing Awards, organizowanym przez Stowarzyszenie Content Marketing Polska.

A od piątku 6 grudnia w sklepach należących do Grupy Polomarket można nabyć ósmy, świąteczny numer Polomagazynu.

W najnowszym wydaniu na prawie 100 stronach znaleźć można świąteczne przepisy, m.in. na tradycyjne domowe wypieki oraz pomysły na gwiazdkowe prezenty i sylwestrowy wieczór.

Natomiast amatorzy narciarstwa znajdą w Polomagazynie praktyczne porady - gdzie się udać, i jak najlepiej przygotować się, by móc cieszyć się białym szaleństwem.

Polomagazyn po raz pierwszy ukazał się w marcu 2018 r. Już pierwszy, wiosenny numer cieszył się dużym zainteresowaniem wśród klientów sieci. W ciągu tygodnia rozeszła się blisko połowa nakładu pierwszego wydania.

Joanna Hamdan 11099 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.