Pracownicy Oshee jeżdżą mercedesami

Aktualnie w posiadaniu firmy jest ponad 140 samochodów marki Mercedes-Benz, którymi na co dzień poruszają się jej pracownicy.

Jak przekonuje Oshee, służbowy laptop czy komórka już nie wystarczają a rynek pracy powoli oswaja się ze standardami, które wyznaczają pracodawcom sami kandydaci. Zamiast "haseł i enigmatycznych perspektyw rozwoju", tłumaczy producent, pracownicy wolą dostęp do nowoczesnych narzędzi oraz jasne zasady, o których firma nie tylko mówi, ale także zgodnie z którymi działa na co dzień.

Tak było właśnie w przypadku Oshee, które z firmą Mercedes współpracuje od  2016 r. kiedy to z marki Mercedes-Benz zaczęli korzystać handlowcy, pracownicy biurowi, kierownicy regionalni, dyrektorzy oraz zarząd firmy.

Obecnie współpraca rozrosła się o dostarczanie samochodów dostawczych wraz z kompleksową obsługą - finansowanie, ubezpieczenie, serwis, obsługa oponiarska.

Rozwój floty samochodowej Oshee jest związany z jej rozwojem - w 2018 r. firma przejęła rozlewnię wód Kinga Pienińska, a następnie w 2019 r. - firmy Sonko. 

Obecnie w posiadaniu firmy jest ponad 140 samochodów marki Mercedes-Benz, którymi na co dzień poruszają się jej pracownicy. Samochody, poza wartością użytkową dla jeżdżących nimi pracowników, pełnią również rolę nośników haseł reklamowych istotnych dla marki.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.