Nowe Biedronki: w Strzegowie i we Wrocławiu

W Strzegowie to pierwszy sklep Biedronka w tym mieście. Od 5 grudnia klienci mogą też robić zakupy w nowej Biedronce w centrum handlowym Galaktyka Park we Wrocławiu.

Sklep przy ul. Polnej 3 w Strzegowie powstał zgodnie z założeniami konceptu 2.0, podobnie jak ten we Wrocławiu.

Wydzielone strefy z poszczególnymi kategoriami produktów czy ich przystępny rozkład, to tylko niektóre z elementów - według operatora - składających się na wysoki komfortu zakupów, z jakim będą mieli do czynienia klienci strzegowskiej Biedronki.

Podobnie jest we Wrocławiu. - Dzięki temu, że Biedronka jest częścią parku handlowego, mogą oni załatwić kilka spraw w jednym miejscu. W naszej ofercie znajdą szeroki wybór świeżych warzyw i owoców przygotowanych przez Świeżoznawców, ale też artykuły przemysłowe, w bardzo atrakcyjnych cenach. Nowością jest także lada tradycyjna z mięsami, wędlinami i serami na wagę - mówi Cezary Kucper, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego w sieci Biedronka.
 
Dzień otwarcia to okazja do skorzystania ze specjalnych ofert  w obu sklepach.
 
Sieć sklepów Biedronka zbliża się do otwarcia 3000 placówek w Polsce. Ostatnie duże otwarcie miało miejsce w Warszawie, gdzie powstał najnowocześniejszy sklep tej sieci w kraju. Opisywaliśmy go tutaj.
Joanna Hamdan 11099 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.