Bricomarché to już 162 sklepy

Na początku listopada nowa placówka sieci pojawiła się w Kielcach.

W ofercie kieleckiego Bricomarché znajduje się ponad 26 tys. artykułów z czterech działów: budowlanego, ogrodniczego, dekoracyjnego i majsterkowania. Trzeci  w województwie świętokrzyskim sklep sieci zajmuje 2 000 mkw., a w jego pobliżu zlokalizowana została wiata ogrodowa licząca ponad 400 mkw. i ogród zewnętrzny o powierzchni 1 300 mkw. Do dyspozycji klientów jest także 39 z 690 miejsc parkingowych mieszczących się w Pasażu Świętokrzyskim.

Bricomarché w Kielcach oferuje także fachowe doradztwo. Klienci mogą także skorzystać z opcji zakupu towaru na zamówienie wraz z dowozem, transportu HDS czy pomocy w załadunku. W nowo otwartym sklepie mieszkańcy Kielc zakupią rośliny pochodzące od lokalnych dostawców, jak również skorzystają z możliwości zamówienia rolet na wymiar, wymiany butli gazowych czy wycinania otworów w zlewozmywakach.

Bricomarché w Kielcach w liczbach:
Adres sklepu: ul. Massalskiego 3
Godziny otwarcia: pon-sb: 7.00-21.00, ndz. handlowa: 9.00-20.00
Liczba pracowników: 24
Liczba kas: 3
Liczba referencji: 26 tys.
Akceptowane formy płatności: BLIK, gotówka, karty płatnicze, raty, bony Grupy Muszkieterów oraz Sodexo

Joanna Hamdan 11099 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.