Kaufland w Zielonej Górze już otwarty

Dzisiaj, 5 grudnia został otwarty nowy market sieci Kaufland w Zielonej Górze. Sklep położony jest przy ul. Lwowskiej 2, na terenie po dawnej hali Estrada i jest częścią galerii handlowej o tej samej nazwie.

Na zdjęciu: Kaufland, Nowy Sącz

Nowy Kaufland w Zielonej Górze jest już 213. obiektem tej sieci w Polsce. Powierzchnia sprzedażowa marketu wynosi prawie 2000 mkw. Zastosowano w nim nowoczesne technologie przyjazne środowisku. Obiekt wyposażono m.in. w energooszczędne oświetlenie LED a także technologię odzysku ciepła odpadowego, która pozwala na znaczącą redukcję emisji gazów cieplarnianych. System zarządzania energią w sieci Kaufland jest w pełni zautomatyzowany i oparty na międzynarodowym standardzie ISO 50001.

Dodatkowo, w czasie budowy marketu, modernizacją objęto okoliczne skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną przy ulicach Wrocławskiej i Sienkiewicza. Powstało tu rondo, które ma ułatwić poruszanie się w okolicy marketu i Galerii Estrada.

W samym sklepie klienci mogą bezpłatnie korzystać z Wi-Fi. Obiekt utrzymany jest w jasnej kolorystyce, według najnowszego konceptu architektonicznego. Posiada również fasadę wentylowaną z płyt aluminiowych.

Poruszanie się po markecie ułatwia intuicyjny system prowadzenia klienta oparty na identyfikacji kolorystycznej i graficznej, spójny z oznaczeniami stosowanymi w gazetkach reklamowych. Wszelkie informacje i promocje wyświetlane są na ekranach digital signage, czyli cyfrowych nośnikach informacji.

Komfort podczas zakupów zapewniają również szerokie, bezkolizyjne alejki. Z kolei klienci, którzy zdecydują się na przyjazd samochodem, mogą skorzystać z parkingu z ponad 200 miejscami postojowymi, obejmującego także te przystosowane dla osób niepełnosprawnych oraz dla rodzin z dziećmi.

Klienci mogą standardowo skorzystać z szerokiej oferty obejmującej kilkanaście tysięcy różnorodnych produktów, w tym artykuły świeże – owoce i warzywa, pieczywo prosto z pieca, kurczaka z grilla oraz mięso, sery i wędliny dostępne zarówno przy ladzie, jak i w części samoobsługowej. Uzupełnia je szeroka oferta artykułów przemysłowych, m.in. tekstyliów, kosmetyków, artykułów dziecięcych, AGD oraz RTV.

Co więcej, w sklepie dostępny jest także specjalny butelkomat. Klienci, przy okazji zakupów mogą zwrócić do automatu zużyte szklane butelki, za które otrzymają bon o wartości kaucji za zwrócone butelki – do wykorzystania w markecie.

W dniu otwarcia na klientów czekało szereg dodatkowych atrakcji. Przygotowano słodki poczęstunek oraz liczne degustacje różnorodnych grup produktów, w tym polskich specjałów nowej marki K-Stąd takie dobre. Osoby zainteresowane korzystaniem z dodatkowych promocji miały też możliwość dokonania rejestracji karty Payback przy specjalnym stoisku.

Od 5 do 12 grudnia na klientów marketu Kaufland w Zielonej Górze czekają również liczne promocje, a większość produktów będzie dostępna w atrakcyjnych cenach.

Market będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 7-22 oraz w niedziele handlowe w godzinach 8-21.

 

 

Katarzyna Pierzchała 3556 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.