Przybywa Delikatesów Premium i Sezam

Dzięki nowym otwarciom Grupa Specjał ma już ponad 8700 sklepów.

Nowe placówki pod szyldem Delikatesy Centrum otwarte zostały w oddziale Tomaszów, w Hrubieszowie. Sklep został powiększony i wyremontowany oraz zostały w nim wdrożone standardy sieci. Na uwagę zasługują wypieki, które pochodzą z należącej do właścicieli piekarni oraz wiejskie wędliny.

Z kolei w oddziale Lublin, w miejscowości Zagłoba otwarte zostały Delikatesy Sezam. Sklep przeszedł całkowity remodeling, z nowym ustawieniem sali sprzedaży oraz wymianą urządzeń. Także w miejscowości Grochowce, w oddziale Rzeszów, powstały Delikatesy Sezam. Sklep powstał w nowo wybudowanym obiekcie z dużym parkingiem dla klientów. Wdrożone zostały standardy wyposażenia oraz wizualizacja zewnętrzna dedykowane dla tego formatu. Na uwagę zasługuje duże stoisko owocowo- warzywne.

Wyremontowane placówki Delikatesów Premium zaczęły działać w oddziałach m.in. krakowskim, gdańskim i wrocławskim. 

Delikatesy Premium i Sezam należą do Grupy Specjał, która do końca 2019 r. planuje zarządzać siecią 9 tys. placówek franczyzowych i osiągnąć 25-proc. wzrost sprzedaży w stosunku do 2018 r.

Joanna Hamdan 12542 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.