Podcasty Handelextra

Pierwszy podcast Handlu

Posłuchaj, co w Handlu! W podcastowym debiucie zapraszamy Was do posłuchania głosów redakcji, które opowiadają o treściach z najnowszego wydania Handlu.

Od lewej: Katarzyna Pierzchała, Ilona Mrozowska, Michalina Szczepańska (redaktor naczelna Handlu), Magdalena Weiss i Joanna Hamdan

Na co dzień dla Was piszemy, tym razem - mówimy - o handlowych i spożywczych trendach, o wizji przyszłości handlu tradycyjnego, o rozwiązaniach sklepie z żywnością ekologiczną, o tym jak prowadzić profil sklepu na Facebooku.

Na dobry początek wyjątkowo zrobiliśmy „prasówkę” - dzielimy się ciekawostkami z Handlu. Do kolejnego podcastu zaprosiliśmy już ekspertów i graczy z rynku handlu i FMCG.

Cały podcast: Posłuchaj, co w Handlu

A w podcaście między innymi:

Katarzyna Pierzchała opowie o inwestycjach w fotowoltaikę i przyszłości dronów w handlu tradycyjnym, big data i personelu, który jest najlepszym systemem analiz, ale także o ekologicznym sklepie z Wilanowa.

Michalina Szczepańska doradzi o czym pisać na profilu sklepu na Facebooku i podzieli się inspiracjami ze światowego handlu.

Ilona Mrozowska rozmawia o rosnących kosztach i rozterkach na rynku słodyczy, a także barierach w internetowym handlu żywnością.

Magdalena Weiss analizuje, co w Tesco poszło nie tak.

Zapraszamy do słuchania!