Pop-up store Miloo Home pojawił się w stolicy

Znajduje się przy ul. Marszałkowskiej 89 i oferuje eleganckie meble, najwyższej jakości tekstylia oraz nastrojowe oświetlenie.

W nowo otwartej przestrzeni Miloo Home - oprócz bogatej oferty bożonarodzeniowej w postaci choinek, oryginalnych ozdób i bombek pochodzących z aż czterech różnych świątecznych linii – prezentowane są również najnowsze kolekcje mebli: inspirowana matematycznym pięknem Geometric Pastels oraz przeznaczona dla miłośników wyszukanej elegancji Amber Glamour.

Na powierzchni 430 m można zobaczyć starannie wyselekcjonowane sofy i fotele, stoły, stoliki kawowe, nietuzinkowe oświetlenie, a także dodatki w postaci luster, szkła, zapachów i świec. Nastrojowy klimat zapewnią tekstylia: miękkie pledy, pięknie zdobione poduszki, zasłony oraz oryginalne dywany.

Wyjątkową atmosferę miejsca tworzy również niezwykła ekspozycja malarstwa Anny Polanowskiej – artystki, malarki, animatorki inicjatyw artystycznych, kuratorki wystaw, która profesjonalnie zajmuje się również projektowaniem wnętrz oraz home stagingiem.

Pop-up store Miloo Home przy ul. Marszałkowskiej 89 jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10-20:00, w soboty do 18:00, a w niedziele handlowe do 16:00.

Miloo Home to ekskluzywna marka wnętrzarska oferująca dizajnerskie meble i akcesoria do domu i ogrodu. W swojej ofercie posiada zarówno kolekcje nowoczesne, klasyczne, jak również industrialne. Każda z nich, stworzona zgodnie z aktualnymi trendami, charakteryzuje się nie tylko doskonałym wzornictwem, lecz także najwyższą jakością wykonania. Salony Miloo Home zlokalizowane są w największych miastach w całej Polsce. Marka prowadzi również sprzedaż online na www.miloohome.pl.

Joanna Hamdan 9968 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }