Laboratorium Kosmetyczne Joanna. Joanna Multi Cream Color Metalic

Nowe farby do włosów.

Najnowszą kolekcję Multi Cream Color Metalic marki Joanna tworzy 5 chłodnych, metalicznych, trwale koloryzujących odcieni: perłowy blond, śnieżny blond, srebrny blond, chłodny brąz oraz granatowa czerń.

Wszystkie z nowych farb zapewniają doskonałe krycie siwych włosów oraz wyjątkową trwałość koloru.

W farbach Multi Cream Color Metalic Joanna zastosowano pigmenty, które dają efekt 5D. Dzięki nim kolor jest głęboki, wielowymiarowy, jakby promienie światła odbijały się we włosach, tworząc refleksy i podkreślając jednocześnie ich metaliczny, chłodny połysk. Wielowymiarowy kolor nie tylko wygląda naturalniej, ale także optycznie dodaje fryzurze objętości.

Ponadto do farb Multi Cream Color Metalic Joanna dołączona jest regenerująca maska keratyna, która odbudowuje uszkodzenia włosów, odżywia je, nawilża i podkreśla ich zdrowy, metaliczny blask.

Cena: ok. 9 zł.

Joanna Hamdan 10485 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.