Nowa, ekologiczna Biedronka dla mieszkańców Torunia

Najnowszy sklep sieci Biedronka, otwarty 29 listopada znajduje się przy ul. Szosy Bydgoskiej 30 w Toruniu.

Sklep został zbudowany według nowego konceptu 2.0 łączącego nowoczesny wygląd z ideą ograniczenia wpływu na środowisko. Punkt wyposażono w nowoczesne, energooszczędne systemy – chłodniczy oparty o naturalne gazy oraz zintegrowany system monitoringu i zdalnego zarządzania instalacjami sanitarnymi oraz oświetleniem. Rozmieszczone na terenie placówki lampy typu LED pozwalają na znaczną oszczędność energii oraz dostosowanie barwy światła do aktualnych potrzeb.

– W ramach oferty produktów dostępnych w najnowszym sklepie Biedronka przy ul. Szosy Bydgoskiej stawiamy przede wszystkim na świeżość, o którą zadbają nasi Świeżoznawcy, kontrolując każdego dnia jakość stoiska z warzywami i owocami. Warto również dodać, że to też pierwszy sklep w Toruniu z ladą tradycyjną, w której znajdziemy poszerzony asortyment świeżego mięsa, wędlin oraz serów na wagę – Marcin Kajser, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka.

Aby jak najbardziej usprawnić zakupy, poza czterema stanowiskami z kasami tradycyjnymi, do dyspozycji klientów oddane zostaną również cztery kasy samoobsługowe. Dodatkowymi walorami sklepu są: dogodna lokalizacja w pobliżu galerii handlowej w dobrze skomunikowanej części miasta oraz duży parking oferujący 83 miejsca, w tym trzy dla osób niepełnosprawnych. Placówkę przy ul. Szosy Bydgoskiej wyróżnia też przestronna sala sprzedaży o powierzchni 800 metrów kwadratowych.

Degustacje i atrakcje

W dniu otwarcia klienci mogą skorzystać na przykład z degustacji pieczywa Vital, świeżych soków Marwit czy aromatycznej kawy Delta Q, dostępnej wyłącznie w sklepach sieci.
Biedronka przygotowała też dla odwiedzających jej nową placówkę liczne promocje. Na dobry początek: m.in. pomarańcze deserowe w cenie 2,99 zł za kilogram (to 40 procent taniej), świeży filet z piersi kurczaka Kraina Mięs w cenie 11,99 zł za kilogram (25 procent taniej). Klienci, którzy zrobią zakupy z kategorii tekstylia za min. 50 zł będą uprawnieni do odbioru rabatu w wysokości 25 zł.

Najnowszy sklep w Toruniu będzie otwarty w godzinach 6.30-22.00, a w niedziele handlowe: 08.00-21.00.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.