Zimowe szaleństwo w Silesia City Center

Rozpoczyna się ulubiony czas w roku dla miłośników sportów zimowych. Lodowisko w katowickim Silesia City Center będzie czynne od 30 listopada aż do 29 lutego (również w niedziele niehandlowe). Wstęp na ślizgawkę jest bezpłatny.

Zimowe szaleństwo w Silesia City Center, największym centrum handlowym na Śląsku, Na Placu Słonecznym przy Silesia City Center przez cały sezon będzie można korzystać z lodowiska. Dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki na tafli lodu, w każdy weekend (dla najmłodszych również przez całe ferie) organizowane będą bezpłatne zajęcia w ramach szkółki łyżwiarskiej.

- Co roku nasza szkółka cieszy się bardzo dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży, ale także osób dorosłych. Dlatego w tym roku przygotowaliśmy bezpłatne zajęcia w grupie dla osób powyżej 15. roku życia – mówi Iwona Mroczek, dyrektor Silesia City Center.

Wstęp na ślizgawkę jest bezpłatny, a na miejscu jest możliwość wypożyczenia i naostrzenia łyżew. Zajęcia w ramach szkółki łyżwiarskiej będą prowadzone w soboty i w niedziele (również niehandlowe) w dwóch grupach wiekowych: dla dzieci w wieku od 4 do 14 lat w godz. 10-11 oraz dla osób powyżej 15. roku życia w godz. 11-12.

Zajęcia są bezpłatne, ale z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc zapisy na nie prowadzone są na Facebooku Silesia City Center. Lodowisko na Placu Społecznym przy Silesia City Center będzie czynne od 30 listopada do 29 lutego w godzinach: od poniedziałku do czwartku w godz. 12-21, piątek 10-22, sobota i niedziela 10-21.

Katarzyna Pierzchała 3572 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.