Roleski. Sos Sezamowy

Do dań na zimno i na ciepło.

Nowy Sos Sezamowy został stworzony na bazie prażonego sezamu z myślą o miłośnikach dobrej kuchni, poszukujących coraz to nowszych doznań smakowych. Jest rozwiązaniem dla tych, którzy w szybki i prosty sposób chcą wprowadzić orientalną nutę do każdego dania.

Jego wyrazisty, a jednocześnie delikatny smak doskonale współgra z mięsem, rybami i owocami morza, podkreślając nuty smakowe oraz czyniąc codzienne dania niecodziennymi. Sos znakomicie uzupełnia także potrawy kuchni wegetariańskiej i wegańskiej, odpowiednio łącząc się z pieczonymi warzywami, falafelami czy wegańskimi burgerami. Na co dzień wzbogaca również smak prostszych posiłków jak kanapki, sałatki czy pieczony kurczak. Wśród przepisów wykorzystujących smak sosu sezamowego znajdziemy również makarony, owocowe przekąski oraz pierogi.

Sos sezamowy ma prosty i naturalny skład. Ta nowość firmy Roleski odpowiednia jest dla osób, u których występują nietolerancje pokarmowe - produkt jest bezglutenowy, więc bez problemu może pojawić się jako składnik najsmaczniejszych, bezglutenowych dań. Sos jest również pozbawiony GMO. Ponadto, w składzie Sosu Sezamowego Roleski nie znajdziemy konserwantów.

Cena na półce za 300- opakowanie wynosi od 5,29 zł.

Joanna Hamdan 11099 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.