Vendo Park w Łasku otwarty

Obiekt jest w 100% skomercjalizowany, a swoje sklepy otworzyły w nim sieci, które nie były wcześniej obecne w mieście.

W gronie najemców znalazły się marki odzieżowe Top Secret i Sinsay oraz sklep sportowy Martes Sport. Ofertę Vendo Parku uzupełniła też drogeria Hebe, Neonet oferujący artykuły AGD-RTV, a także sieci Action oraz KiK.
 
Park handlowy w Łasku, którego budowa rozpoczęła się w maju, dostarczył łącznie 4 500 mkw. powierzchni zakupowej, a całkowity koszt jego budowy wyniósł ponad 5,3 mln euro.
 
Vendo Park to dopiero początek inwestycji Trei w Łasku. Na działce o powierzchni ponad 2,6 ha deweloper zrealizuje jeszcze budynek dla restauracji McDonald's, której otwarcie zaplanowano na 2021 r. Tuż obok parku handlowego powstanie również supermarket Lidl, który ma być gotowy w kwietniu przyszłego roku. Vendo Park jest wyposażony w duży parking, który pomieści ok. 130 samochodów, a całość inwestycji dostarczy ponad 260 miejsc parkingowych. Jest to czwarty park handlowy zrealizowany przez Trei w województwie łódzkim, wcześniej inwestor otworzył podobne obiekty w Skierniewicach, oraz dwa w Łodzi.
 
W tym roku Trei planuje jeszcze otwarcie Vendo Parku w Kobyłce. W budowie znajduje się także park handlowy w Płocku i Jaworze, których otwarcie zaplanowano na przyszły rok.
 
Obecnie Trei posiada 23 Vendo Parki zlokalizowane w Europie, w tym czternaście znajduje się w Polsce. Firma jest nie tylko deweloperem, ale również samodzielnie zarządza parkami handlowymi.
 
Joanna Hamdan 11099 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.