Cztery nowe Hebe

28 listopada nowe drogerie sieci pojawiły się w Ostrowie Wielkopolskim, Działdowie, Łasku i Legnicy. Są to pierwsze placówki Hebe w tych miastach.

Z okazji otwarcia nowych drogerii Hebe przygotowało dwie oferty specjalne.

Pierwszą z nich jest "Twoje ulubione marki makijażowe -40%". W jej ramach wszystkie produkty marek: Makeup Revolution, Bourjois, Max Factor, Eveline Cosmetics, Gosh, Maybelline New York, Pierre René, Ingrid, L’Oréal, Physicians Formula, Rimmel, Hean, Bell HypoAllergenic będzie można kupić w atrakcyjnych cenach.

W ramach drugiej promocji "Wszystkie produkty marek" produkty Nacomi i Purederm można kupić z 30% rabatem, a za produkty marki Bielenda zapłacimy  40% mniej.

Oferta obowiązuje tylko w nowo otwartych sklepach stacjonarnych Hebe w Ostrowie Wielkopolskim (Galeria Ostrovia przy ul. Kaliskiej 120), Działdowie (ul. Męczenników 11B), Łasku (Vendo Park przy ul. Warszawskiej 81A) i Legnicy (Galeria Piastów przy ul. Najświętszej Marii Panny 9) od 28 listopada do 2 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów.

Oprócz tego z okazji otwarcia czterech nowych drogerii wiele innych produktów dostępnych jest w atrakcyjnych cenach, w ramach akcji "Cenowe Szaleństwo". Oferta prezentowana jest w ulotkach dostępnych w nowo otwartych sklepach i obowiązuje również od 28 listopada do 2 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Na koniec września br. sieć Hebe liczyła 266 drogerii.

Joanna Hamdan 11070 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.