Stacje Moya wspomagają Szlachetną Paczkę

Sieć stacji paliw nawiązała współpracę ze Stowarzyszeniem Wiosna przy tegorocznej edycji akcji Szlachetna Paczka.

W jej ramach od każdej kawy, zakupionej w grudniu na dowolnej stacji paliw sieci Moya, część zysku zostanie przeznaczona na działalność Stowarzyszenia Wiosna.

- Zdecydowaliśmy się wesprzeć wspaniałe przedsięwzięcie, jakim jest Szlachetna Paczka - komentuje Rafał Pietrasina, prezes zarządu Anwim, operatora stacji Moya. - Już od niemal dwudziestu lat akcja za pośrednictwem wolontariuszy i darczyńców pomaga potrzebującym. W tym roku my również postanowiliśmy podzielić się tym, co mamy, dlatego ogłaszamy projekt „Szlachetna Kawa”. Zapraszamy w grudniu na stacje sieci Moya, do Caffe Moya i skosztowanie jednej z naszych kaw. Od każdej zakupionej kawy przeznaczamy konkretną kwotę na wsparcie Szlachetnej Paczki - tłumaczy Rafał Pietrasina.

Moya to sieć stacji paliw, która obecnie składa się z ponad 230 obiektów rozmieszczonych na terenie całej Polski. Na niemal wszystkich stacjach sieci znajduje się koncept gastronomiczno-kawiarniany Caffe Moya. Można w nim zjeść ciepły posiłek, taki jak np. hot-doga, zapiekankę, a na niektórych stacjach także pizzę czy zestawy śniadaniowe i obiadowe. Na wszystkich stacjach wyposażonych w Caffe Moya można też napić się kawy.

Szlachetna Paczka to ogólnopolskie przedsięwzięcie, którego celem jest pomoc rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej. Początki Szlachetnej Paczki sięgają 2001 r.

Joanna Hamdan 13675 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.