Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

"Nakarm Koty z Cote"

To już 7 edycja, w której możemy udzielić pomocy wolno bytującym kotom.

Akcja rusza 9 grudnia 2019 r. i potrwa do 28 lutego 2020 r. Również i tym razem od każdej butelki wina Cote sprzedanej w czasie trwania aktywności, 10 groszy przeznaczone zostanie na zakup karmy, która trafi
do wybranych placówek. Szacuje się, że podczas tegorocznej edycji zebrana zostanie kwota o wartości powyżej 20 000 zł.

Akcja dystrybutora wina Cote podzielona jest na trzy etapy. W każdym z nich weźmie udział 8 fundacji lub organizacji, a 4 z każdego etapu zostaną nagrodzone karmą. Dla osób, które chcą wesprzeć akcję będzie dostępna lista placówek, na które będzie można oddać głos.

W tym roku fundacje mogą zdobyć również roczne pakiety profilaktyczne Veticover, zawierające najważniejsze procedury medyczne, pomagające utrzymać kota w najlepszym zdrowiu i kondycji fizycznej. Pakiety te, będą dalej przekazywane przez fundacje rodzinom adoptującym koty, dając im roczny bezpłatny dostęp do najlepszych specjalistów z zakresu weterynarii oraz do najwyższej jakości produktów.

Wszystkich miłośników wina, ale przede wszystkim ludzi o dobrym sercu, zachęcamy od 9 grudnia do wejścia na profilu facebookowym Wina Cote i oddania swojego głosu na wybraną placówkę.

Partnerami akcji są: "Kocie sprawy", CatExperts, Veticover, Kociara i Kocistyl. Cała inicjatywa prowadzona jest przy wsparciu producenta specjalistycznej szwedzkiej karmy dla kotów Husse ProKatt i właśnie ta karma trafi do schronisk.

Joanna Hamdan 11070 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.