Marka beBio Ewy Chodakowskiej z nowymi produktami

Na rynku debiutują szampony i odżywki do włosów.

- Emocje, Emocje, Emocje. Już dłużej nie mogę trzymać Cię w niepewności. Na rynku brakowało mi naturalnych produktów do pielęgnacji włosów. Zapytań i próśb o te produkty nie było końca. Dlatego specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy naturalne szampony i odżywki - pisze na swoim Instagramie Ewa Chodakowska.

Jak zapewnia trenerka tak jak w produktach, które już znamy marki beBio, w szamponach i odżywkach znajdziemy dobroczynne składniki superfoods. W ich składzie są między innymi: organiczny bisabolol, biała herbata, algi niebieskie i zielone, limonka, avocado, melon, kozieradka, ekstrakt z owoców figi, żeń-szeń, jasnota biała, babka afrykańska czy aloes. Ich formuła wzbogacona jest także minerałami z soli morskiej.

- Do sprzedaży wchodzą cztery warianty szamponów i odżywek. Tu każda z Was znajdzie coś dla siebie: nadające objętość do włosów normalnych z ekstraktami z żeń-szenia, jasnoty białej oraz babki afrykańskiej; do włosów przetłuszczających się z ekstraktami z organicznego bisabololu, białej herbaty oraz owoców amalaki; do włosów suchych z ekstraktami z limonki, awokado, owoców figi i kozieradki oraz do włosów puszących się, kręconych i trudnych w układaniu z ekstraktami z alg niebieskich i alg zielonych - informuje Ewa Chodakowska.

Nowości już są dostępne na www.bebio.pl oraz www.bebiocosmetiqs.pl.

Źródło i zdjęcie: Instagram Ewy Chodakowskiej

Joanna Hamdan 10728 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.