Festiwal Kobiet Internetu

To ogólnopolskie wydarzenie dla kobiet aktywnie działających w sieci odbędzie się w tym roku po raz pierwszy, w dniach 23-24 listopada w Gdańsku.

Festiwal Kobiet Internetu to spotkanie z udziałem 1000 twórczyń internetowych: blogerek, youtuberek czy instagramerek.

Wśród uczestników znajdą się także mężczyźni, którzy wspólnie z kobietami tworzą kanały społecznościowe czy aktywnie wspierają ich inicjatywy.

W ramach Festiwalu odbędą się panele dyskusyjne, warsztaty i prelekcje poświęcone różnym zagadnieniom z zakresu rozwoju osobistego i biznesu. Wśród prelegentów pojawią się m.in. Dorota Wellman, Małgorzata Kożuchowska, Joanna Przetakiewicz, Julia Kuczyńska Maffashion, Areta Szpura, Hanna Lis czy Anna Starmach, a także wiele innych znanych kobiet kultury, mediów oraz Internetu.

Partnerem wydarzenia została Żabka Polska.

Joanna Hamdan 10490 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.