Żabka, kawa i kino w jednym

Przy zakupie dwóch kaw Starbucks m.in. Cappuccino, Skinny Latte lub nowości White Chocolate Mocca w jednym z ponad 5900 sklepów Żabka, klienci otrzymają bilet do Multikina za jedyne 10 złotych.

W sklepie Żabka pojawiła się limitowana edycja produktu Starbucks – White Chocolate Mocca. Przy okazji wprowadzenia nowej kawy, Żabka oferuje promocję dla swoich klientów. Od teraz do 3 grudnia przy zakupie dwóch dowolnych kaw Starbucks, klienci Żabki otrzymają specjalny wydruk z kodem uprawniający do nabycia biletu na dowolny seans 2D za 10 złotych. Kod można wykorzystać do 31.12.2019 roku w wybranym Multikinie w całej Polsce.

Sieć Żabka, jak podkreśla, nieustannie rozbudowuje ofertę usług dodatkowych dostępnych w jej sklepach. Poza możliwością nadania i odebrania paczek czy opłacenia rachunków w placówkach dostępne są także m.in. karty podarunkowe: Amazon, Netflix i Google Play.

Ilona Mrozowska 3648 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.