"Zostań pomocnikiem Św. Mikołaja"

Już po raz kolejny, z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia marka Wawel razem z Fundacją "Wawel z Rodziną" organizują wyjątkową akcję.

W jej ramach do wszystkich domów dziecka na terenie całej Polski zostaną przekazane słodycze. W tym roku partnerem akcji został sklep internetowy frisco.pl.

Tegoroczna edycja świątecznej akcji "Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja" realizowana przez Wawel i Fundację „Wawel z Rodziną” ruszyła 20 listopada.

Każdy, kto zakupi dowolny produkt marki Wawel z oznaczeniem "kupujesz pomagasz" na frisco.pl, sprawi, że drugi dokładnie taki sam produkt trafi do Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 na warszawskiej Pradze, przy ul. Łukowskiej 25.

Akcja potrwa do 10 grudnia. Po tym terminie, jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia nastąpi oficjalne przekazanie słodyczy do Domu Dziecka.

Szczegóły na fundacjawawel.pl oraz frisco.pl.

Do tej pory, dzięki cyklicznym akcjom dla domów dziecka, organizowanym już od 11 lat, pracownicy marki Wawel w ramach wolontariatu przekazali aż 132 tony słodyczy ponad 440 placówkom opiekuńczo-wychowawczym w całej Polsce. W tym roku, wzorem lat ubiegłych, przed świętami Bożego Narodzenia, 426 domy dziecka otrzymają od marki Wawel i Fundacji "Wawel z Rodziną" ponad 5 ton słodyczy.

Joanna Hamdan 11088 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.