Biedronka coraz bliżej 3 tysięcy sklepów

Na północy Warszawy 26 listopada otworzy się bardzo nowoczesna Biedronka. Sklep zlokalizowany jest przy ul. Modlińskiej i i przybliża operatora do liczby 3 tys. sklepów, którą zamierza przekroczyć jeszcze w tym roku - dowiedział się serwis handelextra.pl.

Biedronka ma już na Białołęce, tej wysuniętej najbardziej na północ dzielnicy Warszawy, wiele sklepów. Ten przy Modlińskiej będzie jednak wyjątkowy. Wedle zapowiedzi operatora ma być sklepem „pełnym najświeższych rozwiązań technologicznych”, które powstały m.in. z myślą o środowisku.

Obecnie sklep jest zatowarowywany. Trwają ostatnie prace wykończeniowe oraz montaż obrandowania. Postępują prace na parkingu. Więcej o nowej Biedronce napiszemy w poniedziałek 25 listopada.

Jak dowiedział się serwis handelextra.pl operator Biedronki - Jerónimo Martins Polska - jeszcze w tym roku otworzy Biedronkę nr 3000. Warszawski sklep przy ul. Modlińskiej znacząco przybliża go do tej liczby. 

 

Katarzyna Pierzchała 5277 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.