Uber Eats zawitał do Rzeszowa

To już 18 miasto, w którym użytkownicy mogą korzystać z tej aplikacji do zamawiania jedzenia.

Uber Eats nie zwalnia tempa. Po ogłoszeniu w październiku informacji o uruchomieniu swojej usługi w Gliwicach, Sosnowcu, Szczecinie i Białymstoku, a także w listopadzie - w Zabrzu, do portfolio miast na platformie dołącza Rzeszów.

Mieszkańcy, a także turyści odwiedzający stolicę Podkarpacia, mogą zamawiać dania z dowozem z prawie 40 restauracji, które są dostępne w aplikacji. Łącznie, w całej Polsce Uber Eats jest już dostępny w 18 lokalizacjach.

Na start, dla wszystkich nowych użytkowników tej platformy w Rzeszowie, przygotowano zniżki o wartości 15 zł na 3 pierwsze zamówienia. Aby z niej skorzystać należy zainstalować na smartfonie aplikację Uber Eats. Następnie w zakładce „Promocje” trzeba wpisać kod promocyjny: RZESZOW3X15 i wyszukać na liście dostępnych restauracji i zamówienie dania. Kody promocyjne obowiązują do 23 stycznia 2020 r.

Użytkownicy telefonów z systemem operacyjnym Android znajdą Uber Eats w sklepie Google Play. Natomiast posiadacze smartfonów z logo jabłuszka pobiorą ją ze sklepu App Store.

W menu restauracji serwujących dania w Rzeszowie, z których można je zamawiać przy pomocy Uber Eats, znajdują się w nich m.in. dania tradycyjnej kuchni polskiej, specjały kuchni amerykańskiej, japońskiej oraz włoskiej.

W Polsce usługa Uber Eats działa od ponad 2 lat. Pierwszym miastem, w którym wystartowała, była Warszawa. Dzisiaj jest dostępna w 18 miastach w Polsce. Oprócz stolicy, i Rzeszowa, który dołącza właśnie do platformy, są to: Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Łódź, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Toruń, Gliwice, Sosnowiec, Białystok, Szczecin i Zabrze. Polska jest jednym z największych rynków dla Uber Eats w całej Europie.

Joanna Hamdan 10954 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.