ETi wprowadza nową markę na polski rynek

Są to czekoladowe ciasta Browni.

- Czekoladowe słodycze ETi zostały doskonale przyjęte przez polskich konsumentów, dlatego postanowiliśmy dalej rozwijać nasze portfolio w tym kierunku - komentuje Magdalena Słomczewska-Klimiuk, product portfolio manager ETi w Polsce i dodaje - ETi ma ogromne doświadczenie w produkcji wysokiej klasy ciast – na rodzimym rynku jest liderem tej kategorii, dzięki nowoczesnym zakładom, które od lat wyróżniane są za najwyższe światowe standardy produkcji. Bardzo cieszymy się, że możemy przedstawić polskim konsumentom kolejne słodycze, z których ETi słynie już w innych krajach.

W ramach nowej marki Browni, ETi zaoferuje czekoladowe ciasta w różnych formatach - większym familijnym opakowaniu oraz w indywidualnych porcjach.

Będą to: Browni Ciasto czekoladowe z kawałkami orzechów laskowych i polewą czekoladową (200 g), Browni Ciastko czekoladowe z kawałkami orzechów laskowych (40 g), Browni Mini Babeczki czekoladowe z nadzieniem czekoladowym (180 g), Browni Babeczka czekoladowa z nadzieniem czekoladowym (45 g) oraz Browni Babeczka czekoladowa z nadzieniem wiśniowym (45 g).

Firma ETi działalność operacyjną w naszym kraju rozpoczęła w marcu 2018 roku. Obecnie w jej polskiej ofercie znajdują się m.in. czekoladowe batony Wanted, herbatniki z pianką marshmallow ETi Puf, wafle w gorzkiej czekoladzie Dare, czekoladowe ciasta Browni, herbatniki oraz czekoladowe pandy dla dzieci Petito. Produkty ETi są dostępne w ponad 40 krajach na całym świecie, a w Turcji, skąd pochodzi firma, stanowią 40% całego rynku w segmencie wypieków. W 2017 roku ETi zanotował ponad 1.3 mld dolarów przychodów ze sprzedaży.

 

 

 

Joanna Hamdan 11070 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.