Lewiatan zamiast Intermarché

Nowy supermarket sieci został otwarty 20 listopada przy ul. Spokojnej 23 w Kruszwicy.

Jest to pierwsza placówka Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan w Kruszwicy.

Całkowita powierzchnia sklepu wynosi 700 mkw., a sali sprzedaży 500 mkw. Zatrudnienie znalazło w nim 24 osoby z Kruszwicy i okolic, w tym byli pracownicy Intermarché. Kruszwicki supermarket jest 27. sklepem franczyzowym Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan prowadzonym przez Partner.

W supermarkecie klienci znajdą szeroki asortyment, w tym bogaty wybór warzyw, owoców, mięsa, wędlin, a także wyrobów cukierniczych na wagę pochodzących od lokalnych dostawców. Na miejscu prowadzony jest także wypiek pieczywa i dań gotowych. W sklepie w Kruszwicy można opłacać domowe rachunki i kupić doładowanie do telefonów komórkowych.

Supermarket Lewiatan przy ul. Spokojnej 23 będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-21:00, natomiast w niedziele handlowe w godzinach 9:00-19:00.

Polska Sieć Handlowa Lewiatan to jedna z najdłużej funkcjonujących i najbardziej rozpoznawalnych marek franczyzowych na polskim rynku, która w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia działalności. Obecnie na terenie całej Polski zrzesza około 3 200 placówek handlowych. Wśród nich jest około 450 supermarketów (powyżej 300 mkw.), ponad 1895 dużych sklepów, prawie 800 placówek średniej wielkości oraz około 30 małych sklepów. Łączne obroty, które w 2018 roku przekroczyły 12,5 mld zł.

Joanna Hamdan 10960 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.