Bonduelle. Kaszetka

Kolejne 4 smaki kaszy z warzywami.

Firma Bonduelle rozszerza gamę mrożonych mieszanek warzywnych z kaszą pod nazwą Kaszetka. W ofercie pojawiły się Kaszetka z dynią, Kaszetka z zieloną fasolką, Kaszetka z batatami oraz Kaszetka z jarmużem.

Kaszetka to proporcja warzyw i kaszy. Niezastąpiona, gdy w krótkim czasie trzeba przygotować obiad lub sałatkę. Do tej pory dostępna wyłącznie w wariancie z oliwą, a dzięki poszerzeniu gamy dostępna również z sosem lub saute. Sycąca kasza może stanowić przekąskę lub dodatek do obiadu.

Dwa smaki to warzywne dania z kaszą i sosem, gotowe po podgrzaniu na patelni przez 8-10 minut. Z kolei dla osób, które lubią nadać charakter dania, wpiszą się kolejne dwa warianty tj miksy na patelnie i do sałatek, gotowe już w 6 minut po podgrzaniu. Po wystudzeniu mogą służyć jako baza do sałatek.

Cztery nowe smaki Kaszetki można nabyć w zarówno w sklepach handlu tradycyjnego, jak i nowoczesnego np. Auchan, Kaufland, Carrefour.

Joanna Hamdan 10960 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.