Nela Mała Reporterka w Zielonych Arkadach

23 listopada w bydgoskim centrum handlowym podczas spotkania autorskiego podróżniczka opowie o orkach, waleniach z kłami, fałszywej orce i niesamowitych przygodach, które zostały opisane w najnowszej książce "Nela w krainie orek".

Spotkanie będzie również okazją do zgłaszania szkół i przedszkoli do udziału w akcji ochrony waleni na Wyspach Owczych #savethewhales, w ramach której powstanie „Wielki List do Unii Europejskiej”. Każdy podpis, rysunek, znak X jest głosem w ochronie tych zwierząt.
 
Nela Mała Reporterka podróżuje od piątego roku życia, a swoje przygody opisuje w autorskich książkach. Dziewczynka, która zdobyła koło podbiegunowe i przemierzyła dżungle oraz oceany w godzinach 13:00-14:00 opowie o najnowszej z nich – „Nela w krainie orek”. Po wystąpieniu będzie podpisywać książki i przybijać pieczątki. Podczas wydarzenia przewidziano również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Spotkanie z Nelą Małą Reporterką odbędzie się 23 listopada w godzinach 13:00-17:00 na Placu Eventowym w Zielonych Arkadach. Wydarzenie jest organizowane we współpracy z salonem Empik. Wstęp na nie jest bezpłatny.

Joanna Hamdan 10960 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.