Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Vinedos de Malpica Red z winnicy Bodegas Osborne

To wino o rubinowym kolorze i wytrawnym charakterze.

Ma posmak czerwonych owoców oraz nuty dżemów. Jest miękkie, a przy tym odpowiednio soczyste. W piciu przyjemne i łatwe, daje średnie, jedwabiste zakończenie. Poza tym czerwona Malpica jest dobrze zbalansowana i okrągła, co czyni ją winem uniwersalnym, dobrym na wiele okazji.

Jest też jednym z najciekawszych win hiszpańskiego producenta z Toledo, Bodegas Osborne. To winnica, której tradycja produkcji sięga 1772 roku – dziś jest trzecią, najstarszą winnicą w swoim regionie. Prowadzona rodzinnie i przekazywana z pokolenie na pokolenie od lat cieszy się prestiżem i autentycznością na światowym poziomie.

Wino dostępne jest w sklepach detalicznych oraz sieci Auchan w cenie 22 zł.

Zamówienia z dostawą bezpośrednio od dystrybutora: + 48 887 499 030 kontakt@amazis.com, www.wina.amazis.com.

Joanna Hamdan 10490 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.