Koncept "Balance & Beauty" Marta Bem w Elektrowni Powiśle

Miejsce będzie czekać na pierwszych klientów już wiosną 2020 r. w przestrzeni Beauty Hall w warszawskim obiekcie.

Koncept „Balance & Beauty” Marta Bem łączy profesjonalną i nowoczesną kosmetologię z sięgającą starożytności ajurwedą [starohinduską sztuką leczenia - przyp. red.].

Jego pomysłodawczyni, Marta Bem, to absolwentka kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Swoją przygodę z branżą rozpoczęła od współpracy z niemiecką marką Dr Babor i jako pierwsza w Polsce stworzyła Instytut Kosmetyczny Dr Babor, z czasem uruchamiając kolejne salony.

Marta Bem zajmuje się szkoleniami oraz prowadzi warsztaty dla przyszłych kosmetyczek i kosmetologów. Niedługo ruszy ze swoim nowy projektem „Balance & Beauty” Marta Bem, który zdecydowała się otworzyć w Elektrowni Powiśle.

- Bazując na moim doświadczeniu, zdobytym w czasie wieloletnich podróży do Niemiec – kolebki marki Babor i pracy nad szybko rozwijającą się kosmetologią nowoczesną; jak również dzięki regularnym wyjazdom do Indii, będących źródłem wiedzy nt. ajurwedy i miejscem, gdzie można się wsłuchać się we własny organizm i przeżyć uzdrawiającą terapię, jestem przekonana, że będę mogła zaoferować klientom przeżycia bazujące na holistycznym podejściu do ciała i ducha - mówi Marta Bem, założycielka „Balance & Beauty” Marta Bem. - Nasze miejsce połączy dwa światy – nowoczesną, profesjonalną kosmetologię oraz spokój i równowagę, jaką niesie ze sobą indyjska ajurweda - dodaje Marta Bem.

Koncept Marty Bem zaoferuje klientom produkty i usługi z zakresu kosmetyki profesjonalnej, opartej na naturalnych, sprawdzonych kosmetykach, m.in. marki Dr Babor. W salonie znajdą się również produkty i zabiegi ajurwedyjskie, a o komfort i dobre samopoczucie klientów zadbają najlepsi fachowcy z Polski i Indii.

Marta Bem w Elektrowni Powiśle będzie przeprowadzać także warsztaty dotyczące zdrowia, pielęgnacji skóry czy sesje oczyszczające ciało i umysł. W planach jest rozwój i poszerzenie usług, m.in. o akupunkturę, rehabilitację czy bardzo popularną w ostatnich czasach jogę.

Joanna Hamdan 13995 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.