Zeme Pharm. Supreme Balm marki Samarité

W nowej odsłonie.

Supreme Balm Samarité wkracza na rynek w poręcznym mini opakowaniu o pojemności 15 ml. Od teraz możemy mieć zawsze ten wielozadaniowy superkosmetyk przy sobie.

Dzięki Supreme Balm Samarité w ekspresowym tempie zabezpieczymy i zregenerujemy usta, dłonie czy policzki, a nawet plączące się na wietrze końcówki włosów. Wszystko dzięki jego wyjątkowemu składowi, w którym znalazły się aż 33 starannie wyselekcjonowane zioła zamknięte w ultrawydajnej i ultraskoncentrowanej formule pozbawionej wody. 

Jak zapewnia producent zbudowana w 99% w oparciu o naturalne składniki aktywne kompozycja Balmu sprawia, że produkt wyjątkowo skutecznie i szybko zespala się ze skórą. Po nałożeniu na nią kosmetyk pod wpływem jej ciepła zwiększa swoją objętość co nie tylko ułatwia jego rozprowadzenie, ale jednocześnie czyni go niezwykle wydajnym. Po wmasowaniu w skórę wchłania się dwa razy szybciej niż zwykły balsam nie pozostawiając tłustego filmu. Dodając do tego możliwość zastosowania go na całe ciało warto zaopatrzyć się także w pełnowymiarową wersję kosmetyku, która zimą pomoże nam przywrócić skórze doskonały wygląd i kondycję.

Sugerowana cena za 15-ml opakowanie Supreme Balm Samarité wynosi 29,99 zł.

Joanna Hamdan 10926 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.