Zimowe smaki w Costa Coffee

Sieć kawiarni przedstawia nową ofertę, która ucieszy niejednego fana słodkich specjałów.

W zimowej ofercie Costa Coffe można znaleźć: Latte o smaku toffi, wykończona bitą śmietaną, polana sosem karmelowym z dodatkiem kostek karmelu; pralinowo-orzechową Latte udekorowana bitą śmietaną i czekoladową posypką; Latte po irlandzku z dodatkiem syropu o smaku „irish cream” i czekoladową posypką na bitej śmietanie oraz Latte Piernikową Light o obniżonej kaloryczności ze słodkim, piernikowym akcentem i bezcukrowym syropem smakowym.

Każda kawowa propozycja z oferty Festive może zostać przygotowana na bazie czekolady zamiast espresso. 

W zimowym menu Costa Coffee nie mogło zabraknąć klasycznej kawy Cappuccino, tym razem serwowanej ze szczyptą cynamonu.

Dla zwolenników nieco łagodniejszych smaków Costa Coffee przygotowała niestandardową propozycję – świąteczną mieszankę ziaren Winter Blend. Mieszanka ta, składająca się w 100% z ziaren Arabiki, została skomponowana w ten sposób, by w kawach mlecznych uwydatnić subtelne jagodowe nuty, posmak kakao oraz przypraw korzennych. Pasuje do kaw takich, jak Latte czy Flat White, nadając im oryginalnego, świątecznego charakteru.

Joanna Hamdan 10926 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.