Auchan rozwija sklepy franczyzowe

Dwie nowe placówki pod szyldem Auchan Supermarket 14 listopada zostały otwarte w Józefosławiu i Brwinowie.

Dwa kolejne otwarcia sklepów franczyzowych Auchan to kontynuacja strategii tego operatora w Polsce. Plany zakładają otwarcie 300 sklepów franczyzowych w ciągu najbliższych 5 lat.

- Siła Marki Auchan oraz doświadczenie w handlu naszych Partnerów  to niepodważalne atuty na drodze do sukcesu w handlu nowej generacji - mówi Stephane Delaunay, dyrektor ds. franczyzy Auchan Retail Polska.

Obydwa sklepy Auchan Supermarket w Józefosławiu i Brwinowie oferują gamę 15 000 produktów  wyselekcjonowanych pod potrzeby lokalnego klienta. W ich asortymencie są przede wszystkim produkty świeże, bio, z logo "Pewni Dobrego" oraz marki własnej Auchan. Placówki o powierzchni handlowej 1 100 mkw znajdują się w galeriach handlowych - MMG Józefosław (ul. Geodetów 23) i Galerii Brwinów (ul. Grodziska 46). Sklepy czynne są od poniedziałku do soboty od 8:00 do 21:00; a w niedzielę od 9:00 do 19:00.

W ramach umowy franczyzowej Auchan gwarantuje partnerom wiedzę ekspercką, zaangażowanie win-win oraz trwałe relacje oparte na zaufaniu. 

Auchan Retail w Polsce działa od 1996 r. Po 23 latach Auchan to firma multi-formatowa prowadząca działalność w hipermarketach, supermarketach, sklepach osiedlowych oraz w handlu elektronicznym. Obecnie Auchan w Polsce zarządza 76 hipermarketami (w tym 2 we franczyzie z Grupą Schiever), 28 supermarketami Auchan Supermarket oraz 5 sklepami osiedlowymi pod szyldem Moje Auchan (w tym jeden we franczyzie, w Warszawie przy al. Wilanowskiej). Firma prowadzi również działalność handlową w internecie pod szyldem Auchan Direct – serwis działa na terenie Warszawy i okolic.

Joanna Hamdan 10960 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.