Jutro finał loterii: mieszkanie za zakupy w Galerii Młociny

Wielkimi krokami zbliża się finał jesiennej loterii "M jak Mieszkanie" w warszawskiej Galerii Młociny. W sobotę 16 listopada br. o godzinie 17 poznamy nazwisko szczęśliwca, który wygra apartament na Bielanach.

Aby wziąć udział w Wielkiej Loterii „M jak Mieszkanie” wystarczy zrobić zakupy na minimalną kwotę 30 zł oraz zarejestrować swój paragon na stroniemlociny.app.

Każdy zarejestrowany paragon daje możliwość wygrania nagrody natychmiastowej i bierze udział w losowaniu nagród głównych.

Według zarządcy Galerii szanse są naprawdę spore – na gości bielańskiego centrum handlowego każdego dnia czeka aż 100 nagród natychmiastowych. Są to karty podarunkowe na kwotę 1000 zł, 500 zł oraz 200 zł, które zwycięzcy mogą wykorzystać w sklepach Galerii oraz vouchery do lokali gastronomicznych.

W sobotę wśród osób biorących udział w loterii zostaną rozlosowane nagrody główne. Ta najważniejsza, to nowe mieszkanie o wartości ponad 400 tysięcy złotych, zlokalizowane na Bielanach. Poza mieszkaniem do wygrania jest również robot kuchenny marki Keenwood Chef oraz telewizor marki Panasonic 65”.

Rejestracja paragonów w loterii jest możliwa do 15 listopada, a wielki finał odbędzie się 16 listopada o godzinie 17:00 na placu eventowym Galerii na poziomie 0. Obecność chętnych na mieszkanie i inne nagrody obowiązkowa, a każdy z zainteresowanych powinien posiadać oryginał paragonu.

 

 

Katarzyna Pierzchała 3135 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }