Brother wprowadza na rynek nową, ekonomiczną drukarkę

Urządzenie QL-600B pozwala na szybkie drukowanie etykiet, identyfikatorów, naklejek z adresami i oznaczeń.

Drukarka etykiet Brother QL-600B wykorzystuje technologię druku termicznego, dzięki czemu nie wymaga uzupełniania tuszu.

Wysoka wydajność pozwala na wydruk 44 etykiet na minutę oraz druk w wysokiej jakości 300x600 dpi. Urządzenie wykorzystuje taśmy etykiet o maksymalnej szerokości 62 mm, a dzięki kompatybilności z taśmami Brother DK Label gwarantuje, że druk będzie wyraźny i trwały.

Drukarka posiada także wbudowany obcinak, które automatycznie odcina gotowe etykiety, zapewniając maksymalną wydajność oraz estetyczne wykończenie.

Dzięki kompatybilności z autorskim oprogramowaniem Brother P-Touch Editor przygotowanie projektów jest szybkie, intuicyjne i pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie pracy. Program P-Touch Adress Book z kolei pozwala na wydruk kontaktów bezpośrednio z książki adresowej lub bazy danych. Urządzenie jest kompatybilne z systemami Windows oraz macOS.

Kompaktowy rozmiar gwarantuje, że urządzenie zmieści się na każdym biurku.

Drukarka etykiet Brother QL-600B jest objęta 3-letnią gwarancją po rejestracji na stronie www.brother.pl.

Joanna Hamdan 11099 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.