Pesca Nord. Paluszki Surimi

Z certyfikatem MSC.

Paluszki Surimi Pesca Nord wytwarzane są w Polsce, a logo MSC oznacza że ryby użyte do ich produkcji pochodzą wyłącznie ze zrównoważonych połowów. Wyróżnia je to, że w jak najmniejszym stopniu wpływają na morski ekosystem, a co za tym idzie - środowisko naturalne jest chronione przed przełowieniem. Ma to gwarantować przetrwanie gatunków w niezmienionym stanie przez wiele pokoleń, a w następstwie – zabezpieczyć przyszłość społecznościom rybackim.

Nowe Paluszki Surimi od Pesca Nord to składnik wielu potraw, które można przygotowywać na co dzień, jak i na imprezy urodzinowe, prywatki czy z okazji świętowania nocy sylwestrowej. Jako samodzielną przekąskę możemy serwować ją w towarzystwie sałatki, makaronu, ciasta francuskiego czy ostrego dipu.

Paluszki o smaku krabowym Pesca Nord mają niską zawartość tłuszczów, są bogatym źródłem białka, a także zawierają kwasy tłuszczowe Omega-3, których dzienna dawka ok. 250 mg wspiera właściwą pracę serca.

Cena na półce za 250g wynosi od 6,89 do 7,79 zł.

Joanna Hamdan 10926 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.