Lidl ma już 701 sklepów w Polsce!

W czwartek 14 listopada o godzinie 7 przy ul. Zygmunta Wróblewskiego 4C otwarty zostanie drugi sklep sieci Lidl Polska w Puławach. Tradycyjnie z okazji otwarcia na klientów czekać będzie specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach.

Nowy sklep sieci Lidl w Puławach ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1300 mkw. W obiekcie zatrudniono 27 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7 do 21:30, w piątki i soboty od 7 do 22, a w niedziele handlowe od 8 do 20. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z ponad 120 miejsc parkingowych.

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła, odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych oraz energooszczędne oświetlenie LED.

W dniu otwarcia – oprócz promocyjnych cen produktów – na klientów czekać będzie ciepła kawa, poczęstunek, grill. Dostępny również będzie kącik dla najmłodszych. Natomiast do soboty 23 listopada wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

Placówka w Puławach jest 701. sklepem sieci Lidl w Polsce. Lidl nr 700 został otwarty 24 października w Warszawie.

 

 

Katarzyna Pierzchała 3572 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.