Justin Bieber dla Schmidt's Naturals

Na rynku debiutuje dezodorant stworzony przez piosenkarza dla marki Unilevera.

Dezodorant Here + Now to specjalnie opracowany dla wrażliwej skóry dezodorant. Jego receptura oparta jest roślinach i nie zawiera sody oczyszczonej. Kosmetyk ma także certyfikat wegański.

Artysta pomagał przy projekcie opakowania dezodorantu. Wybrał także jego zapach, który charakteryzuje się  cytrusowo-kwiatowymi i drzewnymi nutami.
 
Jak tłumaczą przedstawiciele marki Schmidt's Naturals, nazwa Here + Now ma na celu uczczenie małych, ale celowych wyborów, które prowadzą do szczęśliwszego i zdrowszego życia.

Ponadto na opakowaniu dezodorantu widnieje napis "Be Kind. Stress Less. Hug More." ("Bądź miły. Stresuj mniej. Przytulaj więcej”), który ma sprzyjać rozmowom na temat dobrego samopoczucia i optymizmu na przyszłość.

Źródło i zdjęcie: www.beautypackaging.com, Instagram Justina Biebera

Joanna Hamdan 10926 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.