IOSSI na targach Eco Life Scandinavia

13-14 listopada w Malmö odbędą się najważniejsze targi B2B dla producentów produktów ekologicznych i naturalnych. Polska marka kosmetyków dołącza do grona wyselekcjonowanych wystawców działających w duchu "eco life".

Aby otrzymać zgodę na udział w targach Eco Life Scandinavia, firmy muszą przejść restrykcyjny proces weryfikacji pod kątem działań CSR oraz faktycznej naturalności i organiczności produktów. W zbliżającym się wydarzeniu udział weźmie 500 firm.

Organizator Eco Life Scandinavia nie tylko zaprasza na targi wybrane marki i firmy, ale wymaga również odpowiedzialnego podejścia do oprawy wydarzenia – wystawcy muszą korzystać z przyjaznych dla środowiska materiałów wystawienniczych oraz marketingowych, które ulegają biodegradacji, recyklingowi i nie są szkodliwe dla zwierząt i ludzi.

IOSSI wpisuje się w najwyższe standardy służące naturze i zgodne z filozofią zrównoważonego rozwoju. Marka korzysta wyłącznie z roślin uprawianych bez chemii i oprysków. Stosuje jedynie składniki akceptowane przez COSMOS/Ecocert, dba również o opakowania najbliższe naturze i prowadzi program #ZeroWastebyIOSSI, umożliwiający przyjmowanie zwrotu szklanych słoików i butelek po swoich kosmetykach.

Na targach Eco Life Scandinavia IOSSI będzie obecna w dziale Natural Health & Beauty, prezentując bogatą linię naturalnych, organicznych i ekologicznych kosmetyków.

Joanna Hamdan 10954 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.